Posi-Joist puit-metalltala

Posi-Joist puit-metalltala 2019-02-27T16:15:30+00:00

Mis on Posi-Joist ehk puit-metalltala?

Posi-talad on MiTek poolt välja töötatud põranda- ja vahelagede talade tootmise unikaalne tehnoloogia (puit-metall talade süsteem) ühendab endas puidu kergust teraskonstruktsiooni töökindlusega. See tehnoloogia võimaldab katta suuremaid lööve kui alternatiivseid puitkonstruktsioone kasutades.

Puit-metall talasid kasutatakse laialdaselt põrandate ja vahelagede konstruktsioonides elamu-, tööstus- ja kommertsehituses. Tänu silmnähtavatele eelistele löövide pikkuse osas võimaldab tala erinevaid siseplaneeringuid. Põrandate ladumine kulgeb kiirelt ja kergelt, kokkukuivamise risk väheneb tänu väiksemale puidukoguse kasutamisele.

Süsteemi eeliseks on tala ruumiline konstruktsioon, mis võimaldab mugavalt paigaldada kommunikatsioone. Seega on oluliselt kergendatud elektrikute ja santehnikute töö.

Miks eelistada Posi-Joist puitmetalltala?

  • Vähem ehituskulusid, sest Posi-Joist puit-metalltalade paigaldus on ülimalt lihtne ja kiire, seega kulub objektil vähem töötunde.
  • Posi-Joist talad on kergemad ja palju vastupidavamad ja loodud kandma suuremaid raskusi.
  • Vähem ehituskulusid, sest Posi-Joist puit-metalltalade paigaldus on ülimalt lihtne ja kiire, seega kulub objektil vähem töötunde.
  • Posi-Joist talad on kergemad ja palju vastupidavamad ja loodud kandma suuremaid raskusi.
  • Ehituskulud vähenevad veelgi, sest kommunikatsioonide (õhutus, torustik) paigaldus on kiirem ja lihtsam, kui i-talade puhul.
  • Vastavalt personaalsele vajadusele suudame Teile pakkuda laia valikut erinevates mõõtudes Posi-Joist puit-metalltalasid.

  • Säästvate kodude populaarsuse tõusu tõttu paigaldatakse üha enam mehaanilisi ventilatsiooni- ja soojustagastussüsteeme (MVHR), mistõttu otsib järjest rohkem arhitekte ja spetsifikaatide koostajaid paindlikke avatud konstruktsiooniga põrandalahendusi.
  • Posi-Strut™-i terassidemete tugevus võimaldab luua pikemaid sildeid kui alternatiivsed puittooted.
  • Annab erakordse kujundusvabaduse tubade paigutuses.
  • Tänu talade avatud konstruktsioonile on rohkem võimalusi rakenduste lisamisel tööstuslike või kaubanduslike ehitiste puhul.

NB! Posi-Joisti talades saab sobivuse korral kasutada ka ühepoolseid Posi-Struti sidemeid, et vähendada oluliselt materjalikulusid. Vahelduvate sidemete kasutamine võib konkureerivate toodetega võrreldes vähendada Posi-Joist™-i talades sisalduva terase kogust kuni 12%, pakkudes teile taaskord soodsaimat võimalikku lahendust.

Täpsemat infot Posi-Talade käsitlemise ja paigalduse kohta vaata Moduland Building OÜ “Posi-Josit matallatalde käsitlus ja paigaldusjuhend”

ESITA HINNAPÄRING