Meist 2017-11-30T15:25:39+00:00

Meist

Missioon

Eesmärk on pakkuda igapäevaselt kvaliteetseid puit-metalltaladest valmistatud ehituskonstruktsioone, mis garanteerivad parima hinna ja kvaliteedi suhte ning kliendi rahulolu.

Visioon

Aastaks 2020 olla kõige usaldusväärsem ja enim soovitatud partner Eestis puit-metalltalade valdkonnas.

Mida me väärtustame?

Kvaliteet

Iga meie element, moodul, detail või konstruktsioon on läbimõeldud, hoolega valmistatud ning hiljem kontrollitud, et tagada parim tulemus. Kogu toodang valmistatakse tehases, kus ehitajal on mugav ja soe, seega välditakse vigu, mis tekivad objektil.

Tehnoloogia

Kasutame tehnoloogilisi võtteid, mis tagavad parima kvaliteedi ja hinna suhte. Tänu Posi-Joist puit-metalltala süsteemile loob see väga suured eelised teiste pakkujate seas.

Keskkond

Väärtustame keskkonda ja hoolime loodusest. Puit-metalltala süsteem lubab kasutada võimalikult vähe puitu, muutes konstruktsiooni veelgi tugevamaks luues suuremaid võimalusi tubade planeeringus ja kommunikatsioonide paigalduses.

Tervis ja säästlikkus

Meie valmistatud detailid on läbinud külmataluvuse katsed. Tulemused näitavad, et võimalik on ehitada ülisäästlik maja, mille U-väärtus on 0,09 W/m²K. Puitmaja hingab ja selle tõttu esineb vähem allergiaid ning õhuniiskuse tase püsib aastaläbi 30%-55%.

KÜSI PAKKUMIST
preloader